Par Adizes

Adizes Metodoloģijas® iedarbīgas koncepcijas, metodes un rīki ir pārbaudīti un neskaitāmu vadītāju un īpašnieku apstiprināti vairāk nekā 52 pasaules valstīs. Neatkarīgi no nozares Adizes metodoloģija® paliekoši maina kā līderi vada – gan organizatoriski, gan personīgi.

Lai uzsāktu apgūt vairāk par Adizes, klikšķiniet uz vienu no saitēm zemāk.

Pasākumi

Tiem, kurus interesē uzzināt vairāk par Adizes koncepcijām un metodēm un par to pielietošanu reālu uzņēmumu izaicinājumiem, Adizes piedāvā vairākus 1-3 dienu pasākumus. Vairāk informācijas…

Lekcijas

Adizes koncepcijas un klientu vēstures analīze veido saturīgas 1-3 stundu sarunas, kas pastāvīgi iegūst labas augstākas vadības pārstāvju auditorijām atsauksmes par savu aktualitāti un noderīgumu praksē. Vairāk informācijas…

Grāmatas

Dr. Adizes ir ražīgs rakstnieks un ir publicējis 15 grāmatas par Adizes metodoloģiju, kas ir tulkotas daudzās valodās, ieskaitot krievu, spāņu u.c. Apmeklējiet Adizes grāmatu e-veikalu.

Dr. Adizes Blogs

Sev raksturīgi interesantā un unikālā stilā Dr. Adizes piedāvā jaunu skatījumu uz līderību un personīgām tēmām savā iknedēļas blogā. Pieteikšanās jaunumiem prasa kādas 2 minūtes. Apmeklējiet Dr Adizes’ Blogu.