Adizes pasākumi

“Adizes Metodoloģija” ir unikāla praktiska pieeja kā ieviest organizācijā tādu kultūru, kas nodrošina paātrinātu izmaiņu ieviešanu, līdzsvaru starp kontroli un elastību, savstarpēju uzticību un cieņu. Adizes pasākumos mēs atklājam un pielietojam tās iedarbīgās koncepcijas, kas ir “Adizes Metodoloģijas” pamatā. Adizes praktiskas disciplīnas un procesi fundamentāli maina to, kā darbojas līderi – gan personīgi, gan organizatoriski. Jautājiet pēc papildus informācijas par jebkuru no mūsu pasākumiem šeit.

Izlauzties līdz Uzplaukumam™

Divu dienu seminārs līdz 20 dalībniekiem. Adizes regulāri organizētā seminārā piedalās vadītāji no dažādām organizācijām, taču vienojoties varam noturēt to ekskluzīvi jūsu uzņēmuma kolektīvam, pielāgojot jūsu unikālajām vajadzībām.

“Izlauzties līdz Uzplaukumam™” ir lielisks veids kā uzzināt vairāk par Adizes bāzes koncepcijām un metodēm. Semināra dalībnieki iemācīsies:

  • Vest savas organizācijas cauri katram no uzņēmumu Dzīvescikla posmiem.
  • Veidot ļoti rezultatīvas menedžmenta komandas.
  • Pārvaldīt organizācijas pārmaiņas.
  • Konstruktīvi iegrožot konfliktus.
  • Panākumu noslēpuma pārvaldību.

Dalībnieki pēc “Izlauzties līdz Uzplaukumam™” semināra, jauno zināšanu spārnoti, ir gatavi tās pielietot paši savu organizāciju vadībā līdz Uzplaukumam – uzņēmumu Dzīvescikla optimālajam posmam. Vairāk par semināru lasiet šeit.

Syndag

Divu līdz trīs dienu interaktīvs darbs grupā līdz 24 cilvēkiem. Organizē iekšēji tikai viena uzņēmuma ietvaros. To dalībnieku vidū jābūt visām būtiskām biznesa funkcionālām jomām un menedžmenta līmeņiem.

Syndag™ ir saīsinājums no Sinerģiska Diagnostikas Darbnīca. Šis ir iedarbīgs menedžmenta rīks atspērienam uz ilgtspējīgām pūlēm uzņēmuma izaugsmes, rentabilitātes un citu veiktspējas rādītāju uzlabošanā. Syndag™ būtībai ar augstu sadarbības pakāpi ir neskaitāmas vērtīgas priekšrocības. Četras no tām ir īpaši svarīgas:

  • 100% vienošanās par to, pie kurām no uzņēmuma veiktspējas attīstības problēmām ķerties klāt vispirms, un 100% piekrišana par to risināšanas darbības plānu.
  • Pārmaiņu nepieciešamība ir vienbalsīga un atbildība par rīcību pārvietojas no 1-2 indivīdu pleciem uz visu Syndag™ dalībnieku pleciem.
  • Rodas īpaša atmosfēra, kas uzlādēta ar sapratni, savstarpējo sadarbību, komandas darbu un nepacietību rīkoties.
  • Dalībnieki attīsta lielāku izpratni par savu savstarpējo atkarību un mācās kā labāk strādāt kopā, lai iegrožotu savas atšķirības un konstruktīvi ķertos klāt pat sarežģītākām problēmām.

Šajā virtuālo komandu, neviennozīmīgu e-pastu un īsziņu pasaulē Syndag™ ir tik iedarbīgs, jo tas pieprasa atslēgas cilvēku sanākšanu kopā un darbu pie biznesa acu pret aci ar nedalītu uzmanību.

Uzņēmumu specializētas darba grupas

Mēs palīdzam līderiem izveidot un novadīt vienu līdz divu dienu darba grupas, kas īpaši pielāgotas līderu izvirzītu problēmu, iespēju vai citu prasību risināšanai. Strādājot pie šiem izaicinājumiem sadarbības gaisotnē, mēs arvien spējam atbalstīt komandas nonākšanu pie kopīgiem mērķiem. Tādējādi atbildība par izaicinājumiem tiek pārvietota no dažiem līderiem uz visu komandu, kura turpmāk dala kopīgu interesi par izpildi.

Jautājiet pēc papildus informācijas par Adizes pasākumiem šeit.