“Šī ir īstā grāmata tiem uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem, kuri patiesi ir gatavi rīkoties un izveidot savu sapņu uzņēmumu.”

Aleksandrs MinajevsSIA «Kronus» dibinātājs, īpašnieks un valdes loceklis

“Beidzot kāds ir uzrakstījis grāmatu par mani!”

Jānis OšlejsPrimekss Group

“Adizes metodoloģijas lietošana ir vienkārša, un tā ir izcils līdzeklis lēmumu pieņemšanā un uzņēmumu vadīšanā. Īsā laikā tā jau ir pozitīvi ietekmējusi ne tikai mūsu uzņēmuma kultūru, bet arī manu un kolēģu personisko dzīvi.”

Jevgenijs KopilkovsLatakko īpašnieks

“Uzplaukums ir Adizes metodoloģijas ‘svētais grāls’ jebkuram uzņēmumam”

Elvis KvalbergsSIA «Burti» dibinātājs, īpašnieks un vadītājs

“Pilnīgi niez rokas to pielietot dzīvē!”

Vitālijs SkrīvelisSIA «PharmIdea» dibinātājs, līdzīpašnieks un valdes loceklis

“Lielisks špikeris uzņēmējiem, vadītājiem un līderiem, virzot uzņēmumu pretī panākumiem!”

Arvīds JēgersTele2 SSC vadītājs
“Kamēr mēs dzīvojam, esam pakļauti pārmaiņām, kas savukārt rada problēmas jeb izaicinājumus.

Kā šo procesu vislabāk vadīt ar baudu lasu saņemtajā Ziemassvētku dāvanā “Prasmīga pārmaiņu vadība” no Adizes Latvija. Paldies!”

Liene FeldmaneGrāmatas "Prasmīga pārmaiņu vadība" 2.izlozes uzvarētāja

“Kursa laikā iegrimām citu uzņēmumu virtuālajā realitātē, dalījāmies ar pieredzi un praktiski pielietojām iegūtās zināšanas. Man patika fokuss uz konkrētiem piemēriem un situācijām “iz dzīves”, kas ļāva apzināties, cik dažas metodes var būt universālas. Kursa reālistiskie scenāriji veicināja ātru un efektīvu zināšanu pielietošanu un motivāciju izmantot jauniegūtās prasmes ikdienas profesionālajās gaitās.”

Vitālijs LauželsGAMMAPLASTS komercdirektors

“Vispirms autors skaidro, kādēļ mēdz būt problēmas un konflikti apgalvojumā – Izturies pret citiem kā vēlies, lai citi izturas pret Tevi. Un tad, kā saldajam odziņu, grāmatas finālā iedod Kanta ģeniālo citātu, kas “saliek pa plauktiņiem”, kādēļ visupirms ir uzticība, un tad seko cieņa, un ko tā nozīmē. Visu cieņu, lieliska grāmata un tajā atradīsiet daudz pieturas punktu, tādēļ iesaku uzmeklēt un lieku 10/10.”

Agnija KlindžāneGrāmatas "Prasmīga pārmaiņu vadība" 3.izlozes uzvarētāja

“Kurss ir fantastisks, maina domāšanas un uztveres veidu gan par vadību, gan par garīgo pusi un tās pielietošanu un apvienošanu ar biznesu.”

Svetlana SolovjovaAAF EUROPE / Dinair iepirkumu vadītāja