Meistarklases pārskats - 11. jūlijā, 9:00-12:30

Jūsu organizācijas diagnostika
Dalībnieki mācās atpazīt savas organizācijas veselību un noteikt, kādas izmaiņas ir jāveic. Dalībnieki iemācīsies atšķirt parastās, neparastās un hroniskās problēmas, ar kurām viņi saskaras, un uzzinās, kā veiksmīgi tās pārvarēt.

Savu darbinieku un kultūras pārvaldība
Dalībnieki uzzinās, ka veselīgas organizācijas pamats ir saprast kā radīt vidi, kurā konflikts tiek izmantots konstruktīvi, lai radītu enerģiju, kas veicina izcilu sniegumu.

Pārmaiņu vadīšana
Ikvienā organizācijā, katrā tirgū, katrā pasaules valstī vadības prioritāte Nr. 1 ir cīņa ar straujām pārmaiņām. Dalībnieki iemācīsies, kā veidot elastīgas, pielāgojamas organizācijas, kas spēj mainīties ātrāk, labāk un ekonomiskāk nekā viņu konkurenti.

Meistarklase satur informāciju, kas nepieciešama uzņēmuma vadītājiem, prezidentiem, valdes locekļiem, C līmeņa vadītājiem un viņu padotībā esošajiem nodarbinātajiem jebkurā privātā vai publiskā organizācijā. Meistarklase ir būtiska arī nākamajai vadītāju paaudzei, kas tiecas ieņemt šos amatus nākotnē.

Dr. Ichak Kalderon Adizes ir plaši atzīts par vienu no pasaules vadošajiem vadības ekspertiem. Četrdesmit gadu laikā viņš ir izstrādājis unikālu metodoloģiju, kas ļauj korporācijām, valdībām un organizācijām vadīt paātrinātas pārmaiņas bez destruktīviem konfliktiem.

Dr. Adizes ir uzrakstījis 24 grāmatas un saņēmis 21 goda doktora grādu par savu darbu, izstrādājot Adizesa metodoloģiju. Viņš ir konsultējis premjerministrus un valdības amatpersonas visā pasaulē, kā arī korporatīvos jaunuzņēmumus un daudzus Fortune 100 dalībniekus.

Atsauksmes